اين رساله، نخستين و جامع ‌ترين كتاب در مسائل جانبازان است. و به همین دلیل، یک نمونه بی بدیل و ماندگار به شمار می آید. كتاب «رساله مصور جانبازان» از احكام تكليف و تقليد جانبازان آغاز شده و در ادامه، احكام طهارت، وضو، غسل، تيمم، نماز، روزه، پزشكي و برخي از مسائل مورد نياز جانبازان را تبيين مي‌ کند. این کتاب دارای جدیدترین مسائل شرعی و استفتائات می باشد و با توضیحات تصــویری، جـدول و اینفـوگرافیک و با رویکرد آموزشی در اختیار جانبازان قرار گرفته است.

برای خرید کتاب با شماره فروش مرکزی موسسه (09192946816) تماس حاصل فرمایید.

همچنین برای خرید اینترنتی و ارسال رایگان اینجا کلیک کنید.

 

«کانون نشر احکام» برای کاستی زدایی از برخی نگاشته ها و روزآمدسازی شیوه نگارش و برخورداری از قالبی جذاب و بدیع، همراه با پاسخ به پرسش های نوپدید فقهی، از سال ۱۳۸۵ بر تدوین و تنظیم کتاب « رساله مصوّر جانبازان» همت گماشت.

«رساله مصور جانبازان» گامی مهم در راستای پاسخگویی فقهی به مسائل و احکام خاص جانبازان بوده و این از خصوصیات فقه پویای شیعه است که در هر زمان بنا به مقتضیات قابلیت ارائه احکامی مناسب و درخور را دارد، مسائل جانبازان یک نمونه از هزاران نمونه ای است که این میراث ماندگار قابلیت ارائه احکام اختصاص به آن را دارد.

موضوعات این کتاب: تکلیف، تقلید، طهارت، وضو، غسل، تیمم، نماز، مسجد و روزه.

مطابق با فتاوای هفت مرجع: امام خمینی، آیت الله بهجت، آیت الله خامنه‌ای ، آیت الله سبحانی ، آیت الله سیستانی ، آیت الله صافی گلپایگانی ، آیت الله مکارم شیرازی

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی